Միխայիլ Գալուստյանի ու Ալեքսանդր Ռևվայի բիզնեսը ձախողվել է
Միխայիլ Գալուստյանին ու Ալեքսանդր Ռևվային պատկանող «Эйс Гейминг» ընկերությունը փակվել է, հայտնում է Mash Telegram-ալիքը: Կազմակերպությունը զբաղվում էր CS:GO խաղի համար նախատեսված տարրերի վաճառքով:
Գալուստյանին պատկանում է ընկերությունում 20% բաժնեմասը, իսկ Ռևվային՝ 5%-ը։ Նշվում է, որ բիզնեսն ի սկզբանե՝ սկսած 2016-ից, աշխատել է վնասով, իսկ վնասի չափը 2019-ին կազմել է 2,4 միլիոն ռուբլի: Ներկա պահին ընկերության կայքն անհասանելի է, իսկ ընկերության էջը սոցիալական ցանցերում վերջին անգամ թարմացվել է 2017 թվականին:
2019-ի հոկտեմբերին Գալուստյանը լքեց ТНТ-ն՝ տեղափոխվելով СТС հեռուստաալիք: Գալուստյանը պնդում էր, որ չի վիճել նախկին գործատուի հետ աշխատավարձի չափի փոփոխման համար: ТНТ-ում աշխատած տարիներին կատակերգուն հանդիսացել է Comedy Club-ի ռեզիդենտ, նկարահանվել է «Наша Russia» հումորային նախագծում։
Ռևվան հանդիսանում է Comedy Club-ի ռեզիդենտ, իսկ 2019 թվականից ներառվել է ամենաբարձր վարձատրվող կատակերգուների ցանկում: Հայտնի է, որ Ռևան կոորպորոտիվներին մասնակցելու համար պահանջում է 2 միլիոն ռուբլի գումար: