«ՀԱՊԿ խաղաղապահ զորախմբի հիմնական առաքելությունն ավարտված է». Տոկաև
![]() 1291 Երեքշաբթի, 11 հունվարի, 2022 թ., 10:36 Ղազախստանի նախագահը հայտարարել է, որ ՀԱՊԿ խաղաղապահ զորախմբի հիմնական առաքելությունն ավարտված է. «ՀԱՊԿ զորքերը դուրս կբերվեն 10 օրվա ընթացքում. գործընթացը կմեկնարկի հունվարի 13-ից»: Հիշեցնենք՝ Ղազախստանում այս պահին տեղակայված է ՀԱՊԿ-ի 2300 խաղաղապահ և 250 միավոր զինտեխնիկա: |
12818:41
9518:36
«ՀՀ քաղաքացին ձեզ ապրանքի պես փաթեթավորելու է և դնելու է այն տեղը, որին արժանի եք»․ Նիկոլ Փաշինյան (տեսանյութ)
12417:54
«Առաջիկա օրերը վճռորոշ են լինելու»․ Հեգսեթ (տեսանյութ)
19417:25
«Համառ է դառնում Ադրբեջանի ղեկավարությունը՝ մեզ «ցեղասպան» դարձնելու կեղծարարության հարցում»․ Տաթևիկ Հայրապետյան
13117:12
21116:43
21516:04
«Նիկոլ Փաշինյանը բոլորին լցնելու է բանտերը՝ վերարտադրությունն ապահովելու համար»․ Նարեկ Պարոնյան (տեսանյութ)