Իրազեկման ակցիաներ՝ Երևանի բուհերում․ ՈՒՂԻՂ ՄԻԱՑՈՒՄ
![]() 25917 Երեքշաբթի, 26 սեպտեմբերի, 2023 թ., 11:40 «Մայր Հայաստան» դաշինքի առաջնորդ Անդրանիկ Թևանյանն ու մի խումբ քաղաքացիներ այս պահին իրազեկման ակցիաներ են իրականացնում Երևանի բուհերում․ «Խնդրում ու պահանջում ենք՝ ակտիվորեն մասնակցել պայքարին։ Այսօր՝ ժամը 19։00-ին, տեղի կունենա հանրահավաք՝ Հանրապետության հրապարակում։ Հրավիրում ենք՝ մասնակցել ու ձեր նպաստը բերել հայրենիքի փրկության գործին»,- ասաց Թևանյանը։ «Նիկոլի վարած քաղաքականությունը առաջին հերթին զոհ է դարձնում երիտասարդությանը, նրա բերած պատերազմը հազարավոր երիտասարդների մահվան պատճառ դարձավ, հիմա նույնն է տեղի ունենում, ու այն, ինչ սպասվում է, կարող է ավելի սարսափելի լինել։ Բոլորիս խնդիրն է՝ թույլ չտալ ՀՀ կործանում, թույլ չտալ Սյունիքի անկում, թույլ չտալ, որպեսզի Թուրքիան ու Ադրբեջանն իրենց ծրագրերն իրականացնեն Նիկոլի միջոցով»,- նշեց նա։ |