Բելգիայում կտեղակայվեն կործանիչներ՝ ուկրաինացի զինվորականներին սովորեցնելու համար
![]() 2138 Հինգշաբթի, 04 հունվարի, 2024 թ., 19:48 Բելգիայի բանակի չորրորդ սերնդի F-16 կործանիչները մարտից սեպտեմբեր կտեղակայվեն Դանիայի ավիաբազայում՝ ուկրաինացի օդաչուներին պատրաստելու նպատակով։ Այս մասին հայտնում է RTBF հեռուստաալիքը՝ վկայակոչելով Բելգիայի պաշտպանության նախարարությանը։ |
«Օրեր շարունակ առանց էլեկտրականության մնացած մեր քաղաքացիները պետք է փոխհատուցում ստանան»․ Գառնիկ Դանիելյան
Մարի Պետրոսյանի ամուսինն ազատվել է կալանքից
8013:24
«Երաժշտական գործիքներին տիրապետելու մասով ես անտաղանդ եմ»․ Դավիթ Խուդաթյան (տեսանյութ)
6913:18
«Նամակ ենք բերել ՀՀ գլխին. այս գլուխն՝ իր գլխիկներով, կերավ մեզ». ակցիայի մասնակից (տեսանյութ)
10513:12
«Վահագն Խաչատուրյա՛ն, եկեք Եռաբլուր ու ասեք՝ ինչո՞ւ եք շնորհակալություն հայտնում Ալիևին». Ռուզան Ստեփանյան (տեսանյութ)
13412:42
«Շնորհավորանքս Ալլահշուքյուր Փաշազադեին»․ Ռուբեն Մելիքյան
«Փաշինյանի սիրելի Եվրոպան լռում է». Տաթևիկ Վիրաբյան
11912:24
«ՀՀ նախագահը պետք է հրապարակայնորեն ներողություն խնդրի հայ ժողովրդից». ակցիա՝ նախագահականի դիմաց (տեսանյութ)