«Բրյուսելում ոստիկանությունը խուզարկություն է իրականացրել Եվրոհանձնաժողովի մի շարք կառույցներում».#FT
Հինգշաբթի, 12 փետրվարի, 2026 թ., 18:02
Բելգիայի ոստիկանությունը Բրյուսելում գտնվող Եվրոհանձնաժողովի տարբեր կառույցներում, այդ թվում բյուջետային վարչությունում, խուզարկություններ է իրականացրել անշարժ գույքի վաճառքի հետաքննության շրջանակներում, հաղորդում է Financial Times-ը՝ հղում կատարելով աղբյուրներին։
Աղբյուրների հաղորդմամբ՝ հետաքննությունը վերաբերում է նախկին եվրոհանձնակատար Յոհաննես Հանի օրոք անշարժ գույքի վաճառքին։