#Vivarobet-ը հրաժարվում է քաղաքացուն հանձնել շահած ավտոմեքենան
Օրերս MAMUL.am-ի խմբագրություն է ահազանգել քաղաքացի Ա․Ա-ն և տեղեկացրել, որ vivarobet-ի հաջողակ ակցիայով շահել է ավտոմեքենա, սակայն, ընկերությունը հրաժարվում է տրամադրել շահումը։ «Ես vivarobet ՀաջողԱկ ակցիայով շահել եմ ավտոմեքենա հավաքելով բոլոր դետալները։ Սակայն շահումս չեն տրամադրում և ասում են որ տեխնիկական սխալ է։ Երբ զանգահարեցի իրենց գրասենյակ հավաստիացրին որ ոչ ոք չի շահել ուղղակի հաղորդագրություններ է գնացել մի քանի հարյուր հոգու։ Իսկ այսօր արդեն ասում են, որ մեկը շահել է, իսկ մյուսներին հաղորդագրություն է գնացել։ Ի վերջո ինձ փոխանցեցին 5000 դրամ և 130 ձրի պտույտ և այդքանով փակեցին հարցը», - նշում է քաղաքացի Ա․Ա-ն։
Հատկանշական է, որ ընկերության աշխատակիցը, քաղաքացու հետ գրագրության ընթացքում նշում է, որ տեղի ունեցածի մասին ինքը չի կարող տալ որևէ «տրամաբանական բացատրություն»։
Հավելենք, որ քաղաքացին մեզ է տրամադրել նաև նշված փաստը հաստատող լուսապատճեններ, որոնք ներկայացնում ենք ստորև։
Հիշեցնենք, որ MAMUL.am-ը մի քանի անգամ անդրադարձել է նշված ընկերության կողմից օգտատերերի հաշիվներից գումար հափշտակելու, ինչպես նաև, հին խաղերի վրա խաղադրույքներ ընդունելու մասին ահազանգերին։