Ռ. Քոչարյանը հանդիպել է Բակո Սահակյանի, Արկադի Ղուկասյանի, Սերժ Սարգսյանի հետ
«Հրապարակ» օրաթերթը գրել էր, որ Արցախի Հանրապետության նախկին նախագահներ Բակո Սահակյանը և Արկադի Ղուկասյանը և ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանը հոկտեմբերի 20-ին հանդիպել են երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանին։
«Եղե՞լ է հանդիպում երկրորդ նախագագի հետ և եթե այո, ապա ի՞նչ է քննարկվել»,- Yerevan.Today-ը դիմել է երկրորդ նախագահի գրասենյակի ղեկավար Վիկտոր Սողոմոնյանին։
«Այո, երեկ նախագահ Քոչարյանը հանդիպումներ է ունեցել Արցախի պաշտոնաթող նախագահներ Արկադի Ղուկասյանի և Բակո Սահակյանի հետ՝ վերջինների նախաձեռնությամբ։ Տեղի է ունեցել նաև հանդիպում ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանի մասնակցությամբ։ Քննարկումների թեման բնականաբար մեկն է՝ Արցախը»։
813:30
3613:12
Քննարկվում է էթիկայի հանձնաժողով ստեղծելու մասին հարցը (տեսանյութ)
3913:00
«Վերջին իրադարձությունները ևս մեկ անգամ ցույց տվեցին, որ Ադրբեջանը Իրանի եղբայրական ժողովրդի կողքին է»․ Ալիև