«Որոշումը կայացրել եմ այն բանից հետո, երբ, բանակը շարունակաբար պնդել է նման քայլի գնալու անհրաժեշտությունը»․ ՆԻկոլ Փաշինյան
![]() 1057 Երեքշաբթի, 10 նոյեմբերի, 2020 թ., 11:40 «Այսպիսի որոշում կայացրել եմ այն բանից հետո, երբ, ըստ էության, բանակը շարունակաբար պնդել է նման քայլի գնալու անհրաժեշտությունը։ Այսինքն՝ երբ որ բանակն ասում է՝ պետք է կանգնել, որովհետև մենք ունենք որոշակի խնդիրներ, որոնց լուծման հեռանկարները չի երևում կամ այդ խնդիրները լուծելու ռեսուրսը սպառված է․․․»,- այս մասին այսօր ֆեյսբուքյան ուղիղ եթերում ասել է ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը։ |