«Ղարաբաղի հարցով աշխատանքային խումբը հունվարի 30-ին կքննարկի տրանսպորտային ենթակառուցվածքների հարցը». ՌԴ փոխվարչապետ
![]() 846 Ուրբաթ, 29 հունվարի, 2021 թ., 12:15 Լեռնային Ղարաբաղի հարցով եռակողմ աշխատանքային խումբը հունվարի 30-ին կքննարկի տարածաշրջանում տրանսպորտային ենթակառուցվածքների վերականգնման հարցը: Այս մասին ТАСС-ին հայտնել Է ՌԴ փոխվարչապետ Ալեքսեյ Օվերչուկը։ «Թեմաները սահմանված են Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինի, Ադրբեջանի նախագահ Իլհամ Ալիևի և Հայաստանի վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի հայտարարության մեջ։ Առաջին հերթին կանդրադառնանք տրանսպորտային ենթակառուցվածքների զարգացման և վերականգնման խնդիրներին»,- ասել է նա։ |