«Ժամերով ու րոպեներով պարզել ենք՝ երբ է հայկական կողմն իմացել, որ ապրիլին Ադրբեջանը հարձակվելու է»․ Անդրանիկ Քոչարյան
Չորեքշաբթի, 05 մայիսի, 2021 թ., 13:24
«Ժամերով ու րոպեներով պարզել ենք՝ երբ է հայկական կողմն իմացել, որ ապրիլին Ադրբեջանը լայնածավալ գործողություններ է սկսելու»,- այսօր՝ լրագրողների հետ զրույցում, անդրադառնալով Ապրիլյան պատերազմի հանգամանքների ուսումնասիրությանը, ասաց քննիչ հանձնաժողովի նախագահ Անդրանիկ Քոչարյանը։
Հարցին, թե երբ է իմացել հայկական կողմը, Քոչարյանը պատասխանեց, որ քանի դեռ պարզ չէ, թե փակ նիստից հետո որ մասն է ներկայացվելու հանրությանը, չի կարող ասել։