Սյունիքի մարզպետի որդին կալանավորվել է
![]() 1002 Հինգշաբթի, 23 սեպտեմբերի, 2021 թ., 11:06 Հայաստանի քննչական կոմիտեի հատկապես կարևոր գործերով քննության գլխավոր վարչության մարդու դեմ ուղղված հանցագործությունների քննության վարչություն է ներկայացել Գորիս քաղաքի բնակիչ՝ 33-ամյա Կարեն Պողոսյանը։ Ինչպես հայտնում է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը, վերջինն այս տարվա հուլիսի 21-ից հետախուզվում էր ՀՀ քր.օր-ի 34-104 հոդվածի 2-րդ մասի 1-ին և 6-րդ կետերի և 235 հոդվածի 1-ին մասի մեղադրանքով։ Կ. Պողոսյանը Սյունիքի մարզպետ Մելիքսեթ Պողոսյանի որդին է, ով քննչական գլխավոր վարչությունից տեղափոխվել է ՀՀ արդարադատության նախարարության «Արմավիր» քրեակատարողական հիմնարկ։ |
«Փոսալցման աշխատանքների համար չպետք է լինեն հանգստյան օրեր». Տիգրան Ավինյան
8711:00
«Մենք նոր աղբավայր չենք կառուցում». Տիգրան Ավինյան
«Էս աբսուրդին քիչ մնաց»․ Գևորգ Ստեփանյան
«Մի՛ դիմեք ապօրինի ավտոտնակների օրինականացման համար». Տիգրան Ավինյան
11210:18
«Սոցցանցերում հանդիպում ենք ահասարսուռ տեսարաններ, թե ինչպես է Երևանի կանաչ ֆոնդը վերանում». Տիգրան Ավինյան