«Անընդհատ խոսելով խաղաղության մասին՝ Նիկոլ Փաշինյանը Հայաստանը տանում է դեպի կործանարար պատերազմի». Վազգեն Մանուկյան
Ուրբաթ, 26 նոյեմբերի, 2021 թ., 15:18
«Այս իշխանությունը ժողովրդի համար խորթ, թշնամի իշխանություն է և որևէ օգտակար բան անել չի կարող»,- դատական նիստից առաջ լրագրողների հետ զրույցում անդրադառնալով սահմանային իրավիճակին, կարծիք հայտնեց նախկին վարչապետ Վազգեն Մանուկյանը:
«Ադրբեջանի և Թուրքիայի ցանկություններն անընդհատ մեծանում են: Տեսնելով, որ իրենց դիմաց կամք ու ուժ չունեցող պետության ղեկավարներ են կանգնած, անընդհատ շարունակելու են հարձակումը»,- ասաց Մանուկյանը:
«Կայուն վիճակ չէ: Ուշ թե շուտ դա բերելու է պատերազմի: Անընդհատ խոսելով խաղաղության մասին՝ Նիկոլ Փաշինյանը Հայաստանը տանում է դեպի կործանարար պատերազմի»: