«Եթե ՔՊ-ն, «Լուսավոր»-ի անմիջական մասնակցությամբ, տզրուկաբուժությամբ չի զբաղվում, բա ի՞նչ է անում». Սոս Հակոբյան
Ուրբաթ, 24 դեկտեմբերի, 2021 թ., 14:48
«Հայրենիք» կուսակցության մամուլի քարտուղար Սոս Հակոբյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Հիմա ես չեմ դուք եք, եթե ՔՊ-ն, «Լուսավոր»-ի անմիջական մասնակցությամբ, տզրուկաբուժությամբ չի զբաղվում, բա ի՞նչ է անում: Բողոքարկում են վերանայման ոչ ենթակա դատական ակտ: Հանցագործ են սարքում վարչական դատավորին, քանի որ վերջինս իրավունք չուներ կիրառեր հայցի ապահովման միջոց, այն էլ դեռևս վարույթ չընդունված բողոքի մասով: Լիբերալ արժեքների կեղծ կրողներն ակնհայտ կերպով մասնակցում են Վանաձոր համայնքում իշխանության ուզուրպացիայի գործընթացին: Ամոթ է, իսկապես: Ժամանակի քաղաքական գործիչը Հ1-ում աշխատանքի անցնելու նպատակով վաճառեց իր եղած և չեղած սկզբունքները: «Հայրենիք»-ի թիմը կանգնած է լինելու ժողովրդավարության կողքին: Այս քաղաքական թյուրիմացությունները տեղ չունեն Հայաստանում»: