Ռուսաստանը հրթիռներ է արձակել այն պահին, երբ ընթանում էր «Եվրոտեսիլ»-ի եզրափակիչը. Ուկրաինայի ՊՆ
Ուկրաինայի պաշտպանության նախարարությունը Twitter-ում հայտնել է, որ Ռուսաստանը թևավոր հրթիռներ է արձակել երկրի տարածք այն պահին, երբ ընթանում էր «երաժշտության, միասնության և լույսի՝ եվրոտեսիլյան տոնը»:
Մինչ այդ Ուկրաինայի իշխանությունները հայտնել էին երգի միջազգային մրցույթին մասնակցող «Tvorchi» խմբի հայրենի քաղաքում՝ Տերնոպոլում պայթյունների մասին։
ՀՀ նախագահի ինստիտուտը՝ թափանցիկության և արդյունավետության ճգնաժամում. «Ժողովուրդ»
1409:30
Ինչպե՞ս է Բաքվի բազմամյա երազանքն իրականություն դառնում ՀՀ իշխանությունների ձեռքով. «Փաստ»
3709:24
ՄԻՊ-ի երկակի ստանդարտը. քաղաքացու վեճին միջամտել կարելի է, իսկ Ռուբեն Վարդանյանի իրավունքներով զբաղվել՝ ոչ. «Ժողովուրդ»
ՔՊ-ում էլ են դժգոհ Փաշինյանից. «Փաստ»
4409:06
«Քար լռություն է․ նախարարը «ստերիլ» է իրեն պահում»․ Ժաննա Ալեքսանյան
«Երկրի ղեկավարը պետք է լինի բանակում ծառայած, պաշտպանության նախարարը՝ պրոֆեսիոնալ զինվորական»․ Արա Պողոսյան