Ավինյանի որոշմամբ՝ կարմիր բերետավորների հրամանատար Հայկազ Ջոմարդյանը պարգևատրվել է ոսկե մեդալով
Երևանի քաղաքապետ Տիգրան Ավինյանը որոշում է ստորագրել․ «Ղեկավարվելով Երևան քաղաքի ավագանու 2013 թվականի փետրվարի 12-ի N 604-Ն որոշման N 1 հավելվածի 5-րդ կետի 1-ին ենթակետով և 10-րդ կետով.
1. Հասարակական կարգի պահպանության գործում ներդրած նշանակալի ավանդի և բարեխիղճ գործունեության համար ՀՀ ներքին գործերի նախարարության ոստիկանության Երևան քաղաքի վարչության հատուկ նշանակության գումարտակի հրամանատար, ոստիկանության փոխգնդապետ Հայկազ Ջոմարդյանին պարգևատրել Երևանի քաղաքապետի ոսկե մեդալով»,- նշված է տեքստում։