Հայտնի չէ՝ ինչն է զվարճացրել Ֆրանսիայի և Գերմանիայի առաջին տիկնանց՝ Հոլոքոստի հուշահամալիր այցի ժամանակ․ #Bild
3213
Երեքշաբթի, 28 մայիսի, 2024 թ., 18:36
Ֆրանսիայի և Գերմանիայի առաջին տիկիններ Բրիջիթ Մակրոնը և Էլկե Բյուդենբենդերն անհայտ պատճառով ծիծաղել են Բեռլինում Հոլոքոստի զոհերի հուշահամալիր այցի ժամանակ, գրում է Bild-ը։
«Սպանված հրեաների հուշահամալիրում՝ քարե սալիկների կողքով անցնելիս, պետությունների ղեկավարների կանայք ծիծաղել են։ Թե ինչն է առաջացրել նրանց ծիծաղը, հայտնի չէ»,- գրում է թերթը։