Red Wings ավիաընկերության ուղևորները չեն կարողանում Սոչիից Երևան թռչել
Red Wings ավիաընկերության ուղևորները մեկ օր չեն կարողանում Սոչիից Երևան թռչել։ Այս մասին հայտնում է «Осторожно, новости» թելեգրամյան ալիքը։
Չվերթը դեպի Երևան պետք է լիներ ապրիլի 4-ին, ժամը 16:20-ին, սակայն այն հետաձգվել է մառախուղի պատճառով: Այդ պահից սկսած ՝ մեկնման մասին տեղեկություններն անընդհատ փոխվում են, 8 ժամ անց ուղևորներին հյուրանոց են տրամադրել, սակայն 2 ժամ անց նրանք ստիպված են եղել կրկին օդանավակայան մեկնել։
Ժամը 22: 30-ին ինքնաթիռը կրկին չի թռել, Red Wings-ից հայտնել են, որ կկարողանան հյուրանոցում նորից տեղավորվել միայն 8 ժամից, ուստի ուղևորները ստիպված են եղել վճարել գիշերակացի համար: Այժմ ավիաընկերության ներկայացուցիչները խոստանում են մեկնել ժամը 15:30-ին, սակայն, ըստ ուղևորների, իրենց ինքնաթիռը դեռ չի ժամանել Թբիլիսիից: