«Սա դեռ սկիզբն է»․ Միրոնով
Ադրբեջանական սփյուռքի ղեկավարի որդու կալանավորումն իմ խնդրանքով էր, հայտնել է ՌԴ Պետդումայի պատգամավոր Սերգեյ Միրոնովը։
«Իմ խնդրանքով կալանավորվել է Ուրալում ադրբեջանական սփյուռքի ղեկավար Շահին Շիխլինսկու որդին։ Ակնկալում է Ռուսաստանում գտնվող ողջ ադրբեջանական սփյուռքի շրջանում ստուգումներ, այդ թվում՝ Մոսկվայի «Սադովոդ» և «Ֆուդ Սիթի» շուկաների նման խոշոր օբյեկտներում։
Սա դեռ սկիզբն է», - ընդգծել է Միրոնովը։
Հիշեցնենք՝ չորեքշաբթի Եկատերինբուրգում ձերբակալվել էր Ուրալում ադրբեջանական սփյուռքի ղեկավար Շահին Շիխլինսկու որդին, ով ոստիկանի էր վրաերթի ենթարկել։