Բանտից ազատված մարդակերի բնակարանում տղամարդու դի է հայտնաբերվել
Պերմի բնակարաններից մեկում, որտեղ պատիժը կրելուց հետո վերադարձել էր ապրելու մարդասպան և մարդակեր Միխայիլ Մալիշևը, 1955 թվականին ծնված տղամարդու դի է հայտնաբերվել, ՏԱՍՍ-ին հայտնել են իրավապահ մարմինների աշխատակիցները։
Պերմի երկրամասի Ռուսաստանի Դաշնության քննչական կոմիտեի մամուլի ծառայությունը ՏԱՍՍ-ին հայտնել է, որ քննիչները հետաքննում են Պերմի Կիրովսկի շրջանում տղամարդու մահվան հանգամանքները։ Դատաբժշկական փորձաքննություն է անցկացվում մահվան պատճառը պարզելու համար։
2000 թվականին դատարանը Մալիշևին դատապարտել էր 25 տարվա ազատազրկման՝ երկու սպանության մեղադրանքով։ Նա ազատ է արձակվել բանտից 2022 թվականի հոկտեմբերին։