Անա դե Արմասը ճանաչվել է 2025 թվականի ամենագեղեցիկ դերասանուհի
Ամերիկյան հայտնի հարթակի օգտատերերն ընտրել են 2025 թվականի տասն ամենագրավիչ դերասանուհիներին: Վարկանշային ցուցակը գլխավորում է կուբայական ծագմամբ իսպանացի դերասանուհի 37-ամյա Անա դե Արմասը։ Այս մասին հաղորդում է MIR 24-ը:
Անա դե Արմասն իր դերասանական կարիերան սկսել է Կուբայում, որտեղ ավարտել է Ազգային թատերական դպրոցը: 18 տարեկանում նա տեղափոխվել է Իսպանիա, իսկ 2014 թվականին որոշել է տեղափոխվել Հոլիվուդ: Իր ամերիկյան կինոդեբյուտը կատարել է «Թակոց-թակոց» (2015) թրիլերում՝ Կիանու Ռիվզի հետ, սակայն դերասանուհին ճանաչում է ձեռք բերել «Blade Runner 2049» ֆիլմում իր դերակատարումից հետո:
Անա դե Արմասը ինն ամիս հանդիպել է հոլիվուդյան դերասան Թոմ Քրուզի հետ։ Նրանց բաժանման մասին հայտարարվել է այս աշնանը։ Աղբյուրների համաձայն՝ դերասանները բաժանվել են բարեկամաբար և շարունակում են պահպանել իրենց ջերմ հարաբերությունները։