«Շատերից մեկը» սերիալը Apple TV+-ում դիտումների ռեկորդ է սահմանել
Apple-ը հայտարարել է, որ «Շատերից մեկը» սերիալը դարձել է Apple TV+-ի պատմության մեջ ամենաշատ դիտված սերիալը։ Ընկերությունն ինքն է հայտարարություն տարածել՝ առանց կոնկրետ թվեր բացահայտելու։
Հարթակի տվյալներով՝ սերիալը ընդհանուր դիտումների թվով գերազանցել է ծառայության հիմնական հիթերին։ Դրանց թվում են «Թեդ Լեսսո»-ն, «Բաժանում»-ը, «Առավոտյան շոու»-ն, «Դանդաղ ձիեր»-ը և 2025 թվականին ներկայացված «Կինոստուդիա» սերիալը։
Սերիալը մշակվել է «Ամբողջ ծանրությամբ»-ի և «Ավելի լավ է զանգահարեք Սաուլին»-ի ստեղծող Վինս Գիլիգանի կողմից։
Առաջին եթերաշրջանի իններորդ և վերջին սերիան կցուցադրվի դեկտեմբերի 26-ին։ Երկրորդ եթերաշրջանի վրա աշխատանքներն արդեն ընթացքի մեջ են։ Apple-ը սկզբում պատվիրել էր սերիալի երկու եթերաշրջան։