ԻՀՊԿ-ն հարվածել է Իսրայելի քաղաքներին և Մերձավոր Արևելքում ԱՄՆ բազաներին
Իսլամական հեղափոխության պահապանների կորպուսը (ԻՀՊԿ) իրականացրել է «Իրական խոստում 4» գործողության 62-րդ փուլը՝ հարվածելով Իսրայելի չորս քաղաքների և Մերձավոր Արևելքում գտնվող ամերիկյան բազաներին։ Այս մասին հայտնել է ԻՀՊԿ մամուլի ծառայությունը։
«Հարվածների 62-րդ ալիքի ընթացքում Աքքայում, Հայֆայում, Թել Ավիվում և Բեեր Շևայում թիրախները ոչնչացվել են հզոր հրթիռներով՝ սիոնիստական ​​ռեժիմի և հանցավոր Ամերիկայի ժամանակակից ՀՕՊ համակարգերին շարքից դուրս բերելուց հետո»,- մամուլի ծառայության հաղորդագրությունը մեջբերում է Mehr-ը։