Թրամփն ԱԲ-ով ստեղծված տեսանյութ է հրապարակել, որտեղ «ձերբակալում են» Օբամային
ԱՄՆ-ի նախագահ Դոնալդ Թրամփը ցուցադրել է արհեստական բանականության կողմից ստեղծված տեսանյութ, որտեղ ցուցադրվում է ԱՄՆ-ի նախկին նախագահ Բարաք Օբամայի ձերբակալությունը հետաքննությունների դաշնային բյուրոյի (ՀԴԲ) գործակալների կողմից: Տեսանյութը հրապարակվել է Truth Social սոցիալական ցանցում:
Տեսանյութում ներկայացվում են ամերիկացի քաղաքական գործիչների, այդ թվում՝ ԱՄՆ-ի նախկին նախագահ Ջո Բայդենի ելույթներից հատվածներ, որոնցում նրանք բոլորը նույն արտահայտությունն են անում՝ «Ոչ ոք օրենքից վեր չէ»:
Դրվագի վերջում Թրամփը և Օբաման նստած են աթոռներին, երբ հայտնվում են ՀԴԲ գործակալները և ձեռնաշղթաներ են հագցնում Օբամային: Այնուհետև նախկին նախագահին ուղարկում են բանտ: