SimilarWeb has published the list of the most visited Armenian news websites. MAMUL.am in the 2nd place
6190
Thursday, 10 May, 2018, 14:25
Popular SimilarWeb analytic company has published monthly statistical indicators, according to which MAMUL.am news agency ranked second place in the list of Armenian electronic media - 6.400.000 views and 14.700.000 page views - is the second among the largest media.
Below there is a list of 15 most visited media according to SimilarWeb for April and for the last half a month.