SimilarWeb-ը հրապարակել է Հայաստանի ամենաայցելվող լրատվամիջոցների ցանկը. MAMUL.am-ը երկրորդն է
Համաշխարհային խոշորագույն ինտերնետ-վերլուծական ընկերություններից մեկը՝ SimilarWeb-ը հրապարակել է ամենամսյա վիճակագրական ցուցանիշները, համաձայն որի Հայաստանում գործող էլեկտրոնային լրատվամիջոցների ցանկում MAMUL.am լրատվական գործակալությունը երկրորդ ամենաայցելվող լրատվամիջոցն է՝ 6.400.000 (վեց միլիոն չորս հարյուր հազար) այցելությամբ և 14.700.000 (տասնչորս միլիոն յոթ հարյուր հազար) էջադիտումով երկրորդ խոշորագույն լրատվամիջոցն է:
Հայկական մեդիա դաշտի 15 ամենաայցելվող լրատվական կայքերի ապրիլ ամսվա այցելությունների պատկերը և վերջին կես տարվա համեմատականը: