The report of the Human Rights Defender of the Artsakh Republic was disseminated as an official document in the United Nations Organization
2744
Tuesday, 30 November, 2021, 16:00
The report of the Human Rights Defender of the Artsakh Republic "On the Cases of the Killing of Civilians in Artsakh by the Armed Forces of Azerbaijan" was disseminated as an official document in the United Nations Organization.