ՄԱԿ-ում տարածվել է Արցախի ՄԻՊ-ի զեկույցը՝ Ադրբեջանի ԶՈւ կողմից Արցախի քաղաքացիական անձանց սպանության վերաբերյալ
2744
Երեքշաբթի, 30 նոյեմբերի, 2021 թ., 16:00
Արցախի ՄԻՊ Գեղամ Ստեփանյանը գրում է. «Միավորված ազգերի կազմակերպությունում (ՄԱԿ) որպես պաշտոնական փաստաթուղթ տարածվել է «Ադրբեջանական զինված ուժերի կողմից Արցախի քաղաքացիական անձանց սպանության վերաբերյալ» Արցախի Հանրապետության մարդու իրավունքների պաշտպանի զեկույցը։ Զեկույցը հասանելի է հետևյալ հղումով»: