,,A humanitarian disaster is imminent unless the world takes action,,: Chairman of the Los Angeles City Council
Saturday, 17 December, 2022, 14:12
On Tuesday, the dictator of Azerbaijan closed the only road connecting the democratic Republic of Artsakh with Armenia and the outside world. Fuel, food and medical supplies are running out. A humanitarian disaster is imminent unless the world takes action.