Քիմ Քարդաշյանը, Շերը, Սերժ Թանկյանը կոչ են անում Հայաստանում և Արցախում ուսանողների համար ընդլայնել կրթական հնարավորությունները
![]() 36271 Հինգշաբթի, 06 մայիսի, 2021 թ., 15:00 Քիմ Քարդաշյանը, Շերը, Սերժ Թանկյանը և շատ այլ հայտնի հայեր կոչ են արել միանալ «Teach For Armenia» նախաձեռնությանը՝ Հայաստանում ու Արցախում ուսանողների կրթական հնարավորություններն ընդլայնելու համար։ Մայիսի 6-ին Teach For Armenia-ն առցանց միջոցառում կանցկացնի՝ #HopeForArmenia, որը նվիրված է Հայաստանի ու Արցախի ուսանողների համար կրթական հնարավորությունների հասանելիության ստեղծմանը։ «Իմ հերթն է առաջնորդելու, ոգեշնչելու, վերակառուցելու: Իմ հերթն է լիահույս լինելու: Քո հերթն է աջակցելու Հայաստանի և Արցախի աշակերտներին»,- նշում են տեսահոլովակի մասնակիցները: |
67122.03.2025, 02:12«Գիտխորհրդի կազմում չեն ներառել դոկտոր-պրոֆեսորների՝ պայմանավորված նրանց քաղաքական հայացքներով». Կարապետ Պողոսյան
82720.03.2025, 19:18«Թիվ 76 դպրոցի տնօրենը, ով փորձում էր կոծկել դասադուլի թեման, Հայկազ Բաղմանյանի կինն է»․ Սյուզի Բադոյան
90320.03.2025, 16:54Հաստատվել է դպրոցներում «Վերջին դաս»-ի ուղեցույցը
85119.03.2025, 19:18«Ծնողները երեխաների անվտանգության երաշխիքներ են պահանջել»․ Սյուզի Բադոյան (լուսանկար)
58519.03.2025, 16:30«Երևանի թիվ 76 դպրոցում քաոս է, դասադուլ»․ Սյուզի Բադոյան (տեսանյութ)