«Ես հոգնել եմ». Սելենա Գոմեսը կթողնի երաժշտությունը
Երգչուհի Սելենա Գոմեսը խոստովանել է, որ նախատեսում է թողարկել ևս մեկ ալբոմ, իսկ հետո ավարտել երգչի կարիերան։ Նրա խոսքերը հայտնում է New York Post-ը։
«Ես զգում եմ, որ դեռ ալբոմ ունեմ իմ մեջ, բայց, հավանաբար, որպես կարիերա կընտրեմ դերասանությունը: Ուզում եմ հանգստանալ, քանի որ հոգնած եմ»,- խոստովանել է նկարիչը։
Գոմեսի խոսքով՝ ինքը միշտ երազել է դերասանուհի լինել, ոչ թե երգչուհի, իսկ երաժշտական ​​կարիերան ընկալել է որպես հոբբի։ Իր կարիերայի սկզբում երգչուհին խոստովանել էր, որ սիրում է համատեղել երգն ու դերասանությունը՝ նշելով, որ «շրջագայությունները շատ զվարճալի էին»։
Գոմեսը թողարկեց իր դեբյուտային «Stars Dance» ալբոմը 2013 թվականին, որն իր պրեմիերայի ժամանակ արժանացավ ԱՄՆ-ի Billboard Hot 200-ում առաջին տեղին: Այնուհետև երգչուհին թողարկեց ևս 3 ալբոմ, վերջինը ներառում էր կատարողի «Rare» հիթը: