Հոլիվուդյան դերասանուհի Անջելինա Ջոլին այցելել է Ուկրաինա
51-ամյա հայտնի դերասանուհին այցելել է Լվով և Տերնոպոլ։ Այս քաղաքներ նրա այցելության նպատակը մնում է անհայտ։
Ավելի վաղ Անջելինա Ջոլին հայտարարել էր, որ տասը տարի ռոմանտիկ հարաբերությունների մեջ չի եղել։ «Տասը տարի առաջ ամուսնալուծությունից հետո ես ոչ մեկի հետ չեմ հանդիպել։ Ես հաշտվել եմ այն փաստի հետ, որ իմ կյանքի այդ կողմը մղվում է երկրորդ պլան»,- ասել է նա։ Դերասանուհին նշել է, որ կյանքը մի փոքր «կոտրել» է իրեն։ Միևնույն ժամանակ, Ջոլին ընդգծել է, որ երբ իր երեխաները մեծանան են, նա պատրաստ է վերանայել իր մոտեցումը և սկսել ապրել իր կյանքով և կրկին ազատ լինել։
Բրեդ Փիթը և Անջելինա Ջոլին ամուսնացել են 2014 թվականին, բայց երկու տարի անց Ջոլին ամուսնալուծության հայց է ներկայացրել՝ մեղադրելով ամուսնուն ընտանեկան բռնության մեջ։ Ամուսնալուծությունը վերջնականապես ավարտվել է 2024 թվականին՝ ութ տարի տևած դատական գործընթացներից հետո։