Վրաստանում երկրաշարժ է տեղի ունեցել
![]() 727 Երեքշաբթի, 23 մարտի, 2021 թ., 14:28 Եվս մեկ երկրաշարժ Վրաստանում. այս անգամ էպիկենտրոնը գտնվել է Ադրբեջանի հետ պետական սահմանից 4 կմ հեռավորության վրա՝ 20 կմ խորության վրա: Ինչպես հաղորդվում է սեյսմիկ մոնիթորինգի ազգային կենտրոնի կայքում, ցնցումներն զգացվել են տեղական ժամանակով 07:08-ին: Երկրաշարժի ուժգնությունը կազմել է 3,2 մագնիտուդ։ Դրանից մի քանի ժամ առաջ, տեղական ժամանակով ժամը 01.10-ին, 3 մագնիտուդով երկրաշարժ է գրանցվել Թբիլիսիից 147 կմ հեռավորության վրա: |
15616:28Արտակարգ իրավիճակ․ Ջրվեժում մի քանի տներ ողողվել են ջրով
15716:18Ավտովթարից ժամեր առաջ զինվորը տանն է եղել․ նոր մանրամասներ
25612:33Թուրքիայում հրդեհները շարունակվում են տարածվել
24810:22ՌԴ-ն ԱԹՍ-ներով հարվածել է Կիևին (տեսանյութ)
27610:10Սյունիքի մարզի ՁՊՎ-ում կալանավոր է ինքնասպան եղել
189Երեկ, 23:48Լուգանսկի նախկին քաղաքապետին պայթեցրել է կին մահապարտ-ահաբեկիչը
385Երեկ, 21:50«Ամուսինը հղի կնոջն ու երեխային պատուհանից հանել է, մյուսներին չի հասցրել»․ ականատեսներ (տեսանյութ)