Թբիլիսիի տարբեր կլինիկաներում բուժում է ստանում ակցիայից տուժած 52 քաղաքացի
Վրաստանի Առողջապահության նախարարության տվյալներով, հիվանդների ճնշող մեծամասնության առողջական վիճակը կայուն է և նրանցից ոմանք այսօր դուրս կգրվեն բուժհաստատություններից:
Ինգորոկի կլինիկայի վիրաբուժական բաժանմունքում մնում է 9 հիվանդ, ովքեր վիրահատվել են: Ըստ բժիշկների, ամենայն հավանականությամբ, երկուշաբթի օրը նրանք բոլորը դուրս կգրվեն:
Ինչ վերաբերում է մյուս վիրավորներին, ապա «Нью-госпитале» կլինիկայում այս պահին 11 հիվանդներ կան: Կլինիկայի հաղորդած տվյալներով, հիվանդներից ոչ մեկի կյանքին վտանգ չի սպառնում:
Գուդուշաուրի հիվանդանոցում ևս 4 հիվանդ է բուժում ստանում: Ինչպես նշվում է կլինիկայի մամուլի ծառայությունը, նրանք, ամենայն հավանականությամբ, դուրս կգրվեն մինչև օրվա ավարտը: