«Սրանք իսկական աղետ են մեր հայրենիքի համար». Արմեն Դանիելյան
![]() 440 Շաբաթ, 30 մայիսի, 2020 թ., 05:25 ՀՀ գլխավոր դատախազի նախկին տեղակալ Արմեն Դանիելյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Երբ քաղաքական հավակնություններ են դրսևորում թոթովախոս և հանրաճանաչ գլամուր Արթուր Վանեցյանն ու գևորգ կոստանյան «ծննդաբերող», բլոգեր-տնփեսա Միշիկ Մինասյանը, ապա հասկանում ես, որ սրանք իսկական աղետ են մեր Հայրենիքի համար: Հ. Գ. Փաստորեն երկիրն ու ժողովրդին անդունդի եզրին կանգնեցրած «մարդիկ» և նրանց լաբորատորիաներում աճեցված հիբրիդները զուրկ են բարոյական և համանման արժեքներից ու համառորեն հրաժարվում են ապաշխարելու ամենապատվաբեր տարբերակից... Հ. Գ. Այս լավ պահած երկու երեխաներն էլ պետք է հասկանան, որ նախկին համակարգը վերակենդանացնելու նվազագույն շանս իրենք չունեն և այն «մարդիկ», ովքեր կասոցացվեն կրիմինալ-օլիգարխիկ համակարգի հետ, պարզապես կհայտնվեն քաղաքական դիահերձարանում... Եսասեր ու անպիտան երեխաների մասին շուտով՝ մաս 6-րդում...»: |