Վահրամ Պողոսյանը հեռացրել է Աննա Հակոբյանի և Մովսես Հակոբյանի միջև տեղի ունեցած սկանդալային միջադեպի մասին գրառումը
![]() 446 Կիրակի, 15 նոյեմբերի, 2020 թ., 22:50 Արցախի նախագահի խոսնակ Վահրամ Պողոսյանն այսօր գրառում էր արել, որում անդրադարձել էր վարչապետի տիկին Աննա Հակոբյանի և գեներալ Մովսես Հակոբյանի միջև միջադեպին՝ հերքելով մեղադրանքները: Սակայն ավելի ուշ խոսնակը հեռացրել է իր այդ գրառումը: Հիշեցնենք, որ հայազգի լրագրող, հրատարակիչ, «Lifenews» լրատվական հեռուստաալիքի սեփականատեր, «News Media» հրատարակչական տան գլխավոր տնօրեն և նախագահ, «Բալթիական մեդիախումբ» հոլդինգի նախագահ Արամ Գաբրելյանովը ռուս լրագրող Վլադիմիր Սոլովյովի հետ զրույցում հայտարարել էր. «Պատերազմի առաջին օրերից Արցախի ԳՇ-ում ներկա է եղել Նիկոլ Փաշինյանի կինը: Նա շտաբերի բոլոր նիստերին մասնակցել է և երբ գեներալներից մեկը նրան խնդրել է լքել տարածքը, Փաշինյանը զանգել է Արայիկ Հարությունյանին և պահանջել է հեռացնել այդ գեներալին՝ իր կնոջ հետ կոպիտ խոսելու համար»: Հավելենք, որ խոսքը Մովսես Հակոբյանի մասին էր: |