«Մենք ծափահարել և ծափահարելու ենք Հայաստանի և Արցախի ապագային». Արթուր Հովհաննիսյան
![]() 184 Չորեքշաբթի, 14 ապրիլի, 2021 թ., 16:44 «Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավոր Արթուր Հովհաննիսյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Այո՛, մենք ծափահարել և ծափահարելու ենք Հայաստանի և Արցախի ապագային։ Մենք հավատում և հավատալու ենք Հայաստանի և Արցախի ապագային։ Առաջին հերթին հենց Արցախի և Հայաստանի ապագայի համար են զոհվել, պատանդառվել և անհետ կորել մեր եղբայրներն ու քույրերը։ Եվ մենք մինչև վերջ պայքարելու ենք առաջին հերթին հենց նրանց երեխաների, ամուսինների, ծնողների և հարազատների ներկայի և ապագայի համար, որքան էլ որոշ ծաղրածուներ և ստախոսներ փորձեն ոտատակ ընկնել և հետ պտտել Հայաստանի և Արցախի վերջին 20 տարիների թալանի, դավաճանությունների և խայտառակությունների անիվը։ Հայաստանում կա՛ ապագա: Արցախում կա՛ ապագա: Հայ ժողովուրդը ունի՛ ապագա և մենք միասի՛ն կերտելու ենք ազատ, երջանիկ և հզոր այդ ապագան»: |