«Իրեն «արմատական» համարող ընդդիմությունն սկսել է գործարքի գնալ իշխանության հետ». Արմեն Եղիազարյան
![]() 397 Ուրբաթ, 13 օգոստոսի, 2021 թ., 12:42 ԼՀԿ խորհրդի անդամ, ԱԺ նախկին պատգամավոր Արմեն Եղիազարյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Զավեշտի մասին... Փաստորեն իրենց «արմատական» ընդդիմություն համարող ուժերը ոչ միայն հակասելով իրենց նախկին պնդումներին չհրաժարվեցին իրենց մանդատներից, հիմա էլ Աժ Տարածքային կառավարման, տեղական ինքնակառավարման, գյուղատնտեսության և շրջակա միջավայրի պահպանության հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ են ընտրվել Փաշինյանի ընկեր Վահե Ղալումյանին։ Բանն այն է, որ Ղալումյանն ստացել է 74 կողմ ձայն, մինչդեռ իշխանականներն ունեն ընդամենը 71 պատգամավոր։ Փաստացի կարող ենք արձանագրել, որ շատ կարճ ժամանակում իրեն «արմատական» համարող ընդդիմությունը կարծես սկսել է գործարքի գնալ իշխանության հետ և առնվազն 3 պատգամավոր քվեարկեց Փաշինյանի ընկերոջ, քավորական ընտանիքի ներկայացուցչի օգտին...»: Աղբյուրը` Արմեն Եղիազարյան |