«Էնպես չի, որ գանք իշխանության, հաջորդ օրը ՀՀ-ի ու Արցախի բոլոր խնդիրները լուծվելու են». Իշխան Սաղաթելյան
![]() 871 Երկուշաբթի, 11 հուլիսի, 2022 թ., 13:42 «Մենք ասում ենք՝ էնպես չի, որ գանք իշխանության, հաջորդ օրը Հայաստանի ու Արցախի բոլոր խնդիրները լուծվելու են: Բայց առնվազն լինելու է հնարավորություն՝ ստեղծված իրավիճակից դուրս գալու ու փրկելու»,- ասուլիսի ժամանակ հայտարարել է ընդդիմադիր շարժման համակարգող Իշխան Սաղաթելյանը: Խոսելով սահմանագծման ու սահմանազատման աշխատանքների մասին՝ Սաղաթելյանը նշել է, որ այդ աշխատանքները կարող են լինել արդյունավետ, վստահելի մթնոլորտում միայն այն ժամանակ, եթե Ադրբեջանն իր զորքերը հետ քաշի ՀՀ ինքնիշխան տարածքներից: |
9519:12
«Օտարերկրյա քաղաքացի Ալյոշան գնացել, իմ տան պատի հետ է նկարվել»․ Արարատ Միրզոյան
13119:06
«Վազգեն Սաղաթելյանի նկատմամբ կիրառվեց տնային կալանք՝ հանրային խոսքի սահմանափակմամբ»․ Արսեն Բաբայան (տեսանյութ)