«Ամեն ինչ կանենք այնպես, ինչպես ուզում ենք». Պուտինը դիմել է ռուսաստանցիներին
Ռուսաստանի նախագահ Վլադիմիր Պուտինը նախագահական ընտրությունների եռօրյա քվեարկության նախաշեմին տեսաուղերձ է հղել՝ ուղղված ռուսաստանցիներին, որում կոչ է անում մասնակցել քվեարկությանը, հաղորդում է ТАСС-ը:
«Վաղը՝ մարտի 15-ին, մեր երկրում կբացվեն ընտրատեղամասերը, կսկսվի Ռուսաստանի նախագահի ընտրությունների եռօրյա քվեարկությունը:
Մենք ամեն ինչ կանենք այնպես, ինչպես ուզում ենք։ Ուստի խնդրում եմ ձեզ՝ գալ ընտրությունների և արտահայտել ձեր քաղաքացիական ու հայրենասիրական դիրքորոշումը, քվեարկել ձեր ընտրած թեկնածուի օգտին և մեր սիրելի Ռուսաստանի հաջող ապագայի համար»,- ասել է Պուտինը: