«Սիրուշո ջան, պետք է հարցնեիր՝ հայրիկ, այս ամենը մեզ որտեղի՞ց ու ինչպե՞ս». Ստյոպա Սաֆարյանի պատասխանը Սիրուշոյի գրառմանը
![]() 2005 Ուրբաթ, 21 դեկտեմբերի, 2018 թ., 00:45 Քաղաքագետ Ստյոպա Սաֆարյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Սիրուշո ջան, իր թողած գործը միայն դուք եք տեսել ձեր ընտանիքում ու տնօրինած կարողություններում, որոնց կապակցությամբ պետք է որ հարց տված լինեիր՝ հայրիկ, այսքանը մեզ որտեղի՞ց ու ինչպե՞ս... Իսկ անցած բարդ ուղու վրա միայն դիակներ են.... Հոկտեմբերի 27-ը և մարտի 1-ը վկա»: Նշենք, որ երգչուհի Սիրուշոն Instagram-ի իր էջում լուսանկար է հրապարակել և գրառում արել, որի մեջ թեպետ անուն չի նշել, սակայն ակնհայտ է, որ նկատի է ունեցել իր սկեսրայրին՝ Ռոբերտ Քոչարյանին. «Զուսպ, հոգատար, սրտացավ, ճշտապահ ու արդարամիտ. այսպիսինն է ՆԱ՝ Աննկարագրելի Մեծ ու դժվար ճանապարհ անցած, բայց դրանից ոչ մի պահ չթուլացած, և իր մարդկային դրական ու օրինակելի տեսակը չկորցրած»,- իր գրառման մեջ մեջբերել էր Սիրուշոն: |