Թրամփը բացել է Թուրքիայի դեմ սահմանված պատժամիջոցների մանրամասները
![]() 1422 Երեքշաբթի, 15 հոկտեմբերի, 2019 թ., 14:45 Միացյալ Նահանգները պատժամիջոցներ կսահմանի թուրք գործող և նախկին պաշտոնյաների, ինչպես նաև բոլոր նրանց դեմ, ում Վաշինգտոնը համարում է պատասխանատու Սիրիայի հյուսիս-արևելքում Անկարայի ապակայունացնող գործողությունների համար, հոկտեմբերի 14-ին հայտնել է Սպիտակ տան մամուլի ծառայությունը: |
«Կարո՞ղ է տնտեսությունը զարգանալ, եթե աճում է ոչ թե ստեղծված արժեքի, այլ պարտքի հաշվին»․ Դավիթ Անանյան
288Երեկ, 03:06
Ադրբեջանը ցանկանում է ավելացնել գազի մատակարարումը ԵՄ
72311.03.2026, 20:31
«Թալանի վերադարձ լինելու է, այդ թվում՝ Փաշինյանի իշխանության օրոք կատարվող թալանի»․ Մեսրոպ Առաքելյան
37411.03.2026, 16:24
«Այս մասին խոսում է մի սոված ոհմակ, որի օրոք 8 000 000 000+ դոլարով ավելացել է երկրի արտաքին պարտքը»․ Արմեն Աշոտյան
38111.03.2026, 14:36
«Բայց մոռանում են ասեն, որ 2018-2025-ին պետական պարտքն աճել է 7 միլիարդ դոլարով»․ Արմեն Եղիազարյան
29111.03.2026, 13:12
2 ամսում Տավուշի մարզպետարանում ավելի քան 15 միլիոն դրամ պարգևավճար է բաժանվել. «Հրապարակ»
31711.03.2026, 09:12
«Իրադարձությունների զարգացումները կարող են բերել ՀՀ եկող պարենային ուղիների խափանման կամ թանկացման». Հայկ Խանումյան