Երկուշաբթի, 20 մայիսի, 2024 թ.
ԱՀ ՊՆ, ՊԲ հրամանատար, գեներալ-մայոր Ջալալ Հարությունյանն այսօր հրավիրվել է աշխատանքային խորհրդակցություն, որին մասնակցել են բանակի հրամանատարի տեղակալները, շտաբի բաժինների և ծառայությունների պետերը, տարբեր ոլորտներ ներկայացնող զինվորական պաշտոնյաներ:
Խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են համաբանակային նշանակության ընթացիկ ու առաջիկա անելիքներ, որոնց վերաբերյալ պաշտպանական գերատեսչության ղեկավարը սպայակազմին տվել է ցուցումներ ու հանձնարարականներ:
Հիշեցնենք՝ Ջալալ Հարությունյանն Արցախի Հանրապետության պաշտպանության նախարար- պաշտպանության բանակի հրամանատար է նշանակվել փետրվարի 24-ին: