«Սերժ Սարգսյանին մաղթում եմ շուրջերկրյա ճանապարհորդություն, քանի դրա հնարավորությունն ունի». «Իմ քայլի» պատգամավոր
Երկուշաբթի, 09 մարտի, 2020 թ., 12:50
«Այդ հարցի հասցեատերը ես չեմ, համապատասխան մարմինները հուսով եմ՝ այդ հարցի վերաբերյալ պարզաբանում տվել են արդեն: Մենք ոչ գործիքակազմ ունենք, ոչ էլ ցանկություն դրան միջամտելու». մարտի 9-ին ԱԺ ճեպարույցների ժամանակ ասաց «Իմ քայլից» պատգամավոր Սուրեն Գրիգորյանը՝ ի պատասխան այն հարցի, թե ինչպե՞ս է պատահել, որ ՀՀ 3-րդ նախագահ Սերժ Սարգսյանը Բրյուսել է մեկնել՝ այն պարագայում, երբ քրեական գործով առկա է ստորագրություն չհեռանալու մասին խափանման միջոցը:
Նրա գործընկեր Սիսակ Գաբրիելյանն էլ նկատեց. «Ես Սերժ Սարգսյանին մաղթում եմ շուրջերկրյա ճանապարհորդություն, քանի դեռ նա դրա հնարավորությունն ունի»: