«Թորոսյանն արձակուրդից չի վերադառնալու. բոլորդ հատ-հատ «փուռն եք գնալու»». Միհրան Հակոբյան
![]() 269 Երեքշաբթի, 25 օգոստոսի, 2020 թ., 22:05 ԱԺ ՀՀԿ խմբակցության նախկին պատգամավոր Միհրան Հակոբյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Պատրանք չունենաք տիկնայք և պարոնայք իշխանավորներ: Նիկոլ Փաշինյանը բոլորիդ, կրկնում եմ՝ անխտիր բոլորիդ «ռասխոդ է տալու»: Գիտե՞ք չէ՝ Թորոսյան Արսենը արձակուրդից այլևս չի վերադառնալու, և ամենայն հավանականությամբ քրեական գործ է հարուցվելու կորոնամահերի հետ կապված: Բոլորդ հատ-հատ «փուռն եք գնալու»: Դա ես չեմ ասում, դա դիկտատորական ռեժիմների տեսությունն է ասում: Բոլորիդ՝ նախարարներից մինչև պատգամավորներ, դռների տակ վնգստացող դատավորներից մինչև գործ կարող դատախազներ ու քննիչներ... բոլորիդ հատ-հատ Նիկոլը մեղավոր է կարգելու, որ պլստա ու շարունակի ոչինչ չանել, բայց հարկատուի հաշվին օլիգարխի կյանքով ապրել: Սա է ընտանիքապետության ճակատագիրը, որի կայացմանը զինվորագրվել էիք ձեր կարճ խելքով՝ կամավոր հիմունքներով: Լավ եղեք»: |