Շաբաթ, 26 հունիսի, 2021 թ., 13:40
ՀԱԿ վարչության անդամ Կարեն Թովմասյանը գրել է. «Էսօր իմացա, որ պատերազմի հետևանքով մարմնի կեսը կորցրած, զինհաշմանդամություն ձեռք բերած մարդը գնացել ու Նիկոլին ա ընտրել...
Լավ, մենք պատերազմի հետևանքով զինհաշմանդամ դարձած մարդուն էլ ո՞նց բացատրենք ու հասկացնենք, որ ինքը զինհաշմադամ ա դարձել, որովհետև Նիկոլ Փաշինյանն է իր գործողություններով պատերազմը դարձրել անխուսափելի:
Զոհված զինվորի հարազատին ո՞նց բացատրենք, որ իր հարազատը զոհվել է պատերազմում, որովհետև Նիկոլ Փաշինյանն է իր գործողություններով պատերազմը դարձրել անխուսափելի:
Ինչպե՞ս բացատրենք անհետ կորածի հարազատներին, որ իր հարազատից ամիսներ շարունակ լուր չկա, որովհետև Նիկոլ Փաշինյանն է իր գործողություններով պատերազմը դարձրել անխուսափելի:
Ինչպե՞ս բացատրենք գերիների ընտանիքներին ու հարազատներին, որ իրենց հարազատը ռազմագերի է, որովհետև Նիկոլ Փաշինյանն է իր գործողություններով պատերազմը դարձրել անխուսափելի:
Լավ, էս ի՞նչ հասարակության մեջ ենք մենք ապրում, որ էսքանից հետո էլ Նիկոլ Փաշինյանի նման ազգակործան պատուհասը ընտրություններից հետո ստանում է 50%-ից ավելի ձայն»: