«Դուք, Ձեր քաղաքական առաջնորդը ստեցիք՝ ասելով, որ ղազագիր ստորագրողների վզից կբռնեք և դուրս կնետեք ԱԺ-ից». Արեգնազ Մանուկյան
![]() 387 Երկուշաբթի, 09 օգոստոսի, 2021 թ., 11:12 «Հանրության համար և Ձեզ համար մի ձայնագրություն եմ ուզում միացնել»,- Աժ նիստի ընթացքում, դիմելով Պետաիրավական հանձանժողովի նախագահի թեկնածու Վլադիմիր Վարդանյանին, ասաց «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Արեգնազ Մանուկյանը՝ միացնելով ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի՝ ԱԺ ելույթներից մեկը: «Դո՛ւք, Ձեր քաղաքական առաջնորդը հերթակա անգամ ստեցիք՝ ասելով, որ ղազագիր ստորագրողների վզից կբռնեք և դուրս կնետեք Ազգային ժողովից, բայց փաստորեն բերեցիք և ձեր ցուցակով Ձեր թիմի անդամ դարձրեցիք ու դարձրեցիք պատգամավոր»,- ասաց Ա. Մանուկյանը: Արձագանքելով՝ Վ. Վարդանյանն ասաց. «Դուք մի հատ ձեր քաղաքական թիմին նայեք, մեր քաղաքական թիմին նայեք... իսկ դա Պետաիրավական հանձանժողովի նախագահի հետ ի՞նչ կապ ունի. «Կարգին հաղորդման» մեջ է չէ՞ ասում՝ կներեք, ձեր ի՞նչ գործն է»: |