«Կապանում ձերբակալվածների նկատմամբ բռնություն կիրառելու վերաբերյալ հրապարակումներն ուղարկվել են ՀՔԾ». Գոռ Աբրահամյան
Երկուշաբթի, 25 մայիսի, 2020 թ., 11:05
ՀՀ գլխավոր դատախազի խորհրդական Գոռ Աբրահամյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է. «Ոստիկանության Կապանի բաժանմունքում ձերբակալված անձանց նկատմամբ ենթադրյալ բռնություն կիրառելու վերաբերյալ ԶԼՄ հրապարակումները ՀՀ գլխավոր դատախազությունից ուղարկվել են ՀՀ հատուկ քննչական ծառայություն՝ ՀՀ քրեական դատավարության օրենսգրքի 180-181-րդ հոդվածներով սահմանված կարգով նյութեր նախապատրաստելու և ընթացքը լուծելու հանձնարարությամբ»:
«Հորս կարոտը Ձեզնով էի մեղմացնում»․ Դիանա Գրիգորյան
017:00
«Նենց երկրում ենք ապրում, որ մնում ա փախնենք»․ «Արարատցեմենտ»-ի աշխատակից (տեսանյութ)
6014:42
7 ժամից ավելի է՝ խուզարկում են Գագիկ Ծառուկյանի տունը. ՈՒՂԻՂ ՄԻԱՑՈՒՄ (տեսանյութ)
«Անվտանգության աշխատակիցներին վախեցնելով, ֆիզիկական ուժ գործադրելով, ներխուժել են տարածք»․ Արտյոմ Պողոսյան (տեսանյութ)
9613:24
«Տեղյակ չենք, թե ինչ գործողություններ են կատարում և ինչու»․ Ջուլիետա Մարգարյան (տեսանյութ)
«Արտաշես Ալեքսանյանի սիրտն էլ չդիմացավ». Ոսկան Սարգսյան
Խուզարկություն է նաև Multi Wellness կենտրոնում (տեսանյութ)
«Վաղը Ավինյանը կփրկի մետրոպոլիտենի «Աջափնյակ» կայարանում գնացքի գծերի վրա հայտնված երիտասարդի կյանքը». Էդգար Ղազարյան