Նաիրա Զոհրաբյանը պատասխանել է Արսեն Թորոսյանին
![]() 427 Հինգշաբթի, 02 հուլիսի, 2020 թ., 23:00 ԱԺ «Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Նաիրա Զոհրաբյանը պատասխանել է ԱՆ Արսեն Թորոսյանի վերջին գրառմանը: «Պարոʹն Թորոսյան, մեր քաղաքական ուժով այդքան միʹ մտահոգվեք, դրա կարիքը, վստահեցնում եմ Ձեզ, հաստատապես չկա: Իսկ այ, կորոնավիրուսի դեմ տապալված պայքարով, այլևս անկառավարելի դարձած իրավիճակով ու այս ամենի համար ձեր բոլորի հավաքական՝ պատասխան տալու ոչ նախանձելի հեռանկարով հաստատապես մտահոգվելու բան ունեք: Բնականաբար, ես չէի էլ սպասում, որ կունենաք այդքան ուժ՝ ընդունելու ձեր բացթողումներն ու չանցնելու բանավեճի կոռեկտության սահմանը։ Դրա համար ոչ միայն դաստիարակություն է պետք, այլ նաև ձեր թիմի անսխալականության սինդրոմից ազատվելու ունակություն, ինչը, բնականաբար, չունեք։ Ամեն դեպքում՝ դիմակ կրեք, դիմակ: Մի լրացում էլ անեմ՝ Ձեր փոխարեն ես ոչ թե կզբաղվեի քաղաքական ուժերի մոնիթորինգով, այլ ուղղակի ներողություն կխնդրեի գյումրեցի տատիկի հարազատներից»,- նախարարի գրառման մեկնաբանությունների բաժնում գրել է նա: ![]() |