«Ժամերի ընթացքում բոլորը կհասկանան՝ ինչ արդյունք գրանցեց Արցախի նորընտիր ղեկավարությունը»․ Մամիջանյան
Երեքշաբթի, 12 սեպտեմբերի, 2023 թ., 14:06
ԱԺ-ում լրագրողների հետ ճեպազրույցում անդրադառնալով ռուսական Կարմիր խաչի բեռնատարների՝ Ստեփանակերտ մուտքին, «Պատիվ ունեմ» խմբակցության պատգամավո Հայկ Մամիջանյանն ասել է․ «Ցանկացած գործընթաց անհրաժեշտ է գնահատել փաթեթայնության՝ ամբողջականության մեջ։ Կոչ եմ անում մեր բոլոր քաղաքացիներին, եղբայրներին ու քույրերին, մի որոշ ժամանակ սպասել ու, վստահեցնում եմ, ժամերի ընթացքում բոլորը կհասկանան՝ ինչ գործընթաց է տեղի ունենում ու ինչ արդյունքներ գրանցեց Արցախի նորընտիր ղեկավարությունը»։