Երգից հետո 24-ամյա ռեփերը դատապարտվել է ցմահ ազատազրկման
![]() 25901 Երկուշաբթի, 15 հունվարի, 2024 թ., 00:18 24-ամյա կանադացի ռեփեր T-Sav-ը (Թայրել Նգուեն) դատապարտվել է երկու ցմահ ազատազրկման այն բանից հետո, երբ նա ձայնագրել է սպանությունները խոստովանող թրեքը։ Այս մասին հայտնում է CBC հեռուստաալիքը։ Դատավորն ասել է, որ երգը «բարակ շղարշով խոստովանություն է»: Հայտնի է, որ Քանգն սպանվել է 2017 թվականին խմբակային բռնության արդյունքում, մինչդեռ Մալհին, հավանաբար, սխալմամբ է սպանվել։ Նշվում է նաև, որ երգը դարձել է ապացույցների բազայի մասերից մեկը։ Ռեփերի դեմ ցուցմունքների հիմնական մասը տվել է վկան, ով ապրել է նրա ընտանիքին պատկանող տանը, սակայն 2019 թվականին անախորժություններ է ունեցել ունեցավ Նգուենի հետ։ Այժմ երաժիշտը, ամենայն հավանականությամբ, կյանքի մնացած մասը կանցկացնի ճաղերի ետևում։ |
«Մեկը Լևոնին էր պատկերացնում իր կողքին, մյուսը՝ ավելի սիրուն աղջիկ, քան ես». Էվելինա Ստեփանյան (լուսանկար)
445Երեկ, 11:06Պարգը «Եվրատեսիլ 2025»-ի երկրորդ կիսաեզրափակչում ելույթ կունենա 5-րդ համարի ներքո
52628.03.2025, 10:00Ի՞նչ է կատարվում «Հայաթ պրոջեքթի» և Ռուբեն Մխիթարյանի միջև․ «Հրապարակ»
57227.03.2025, 09:1293 տարեկանում մահացել է Ռուսաստանի ժողովրդական արտիստ Բեդրոս Կիրկորովը՝ Ֆիլիպ Կիրկորովի հայրը
98918.03.2025, 19:00Բեմից ընկնելուց հետո Ռազմիկ Ամյանը շարունակել է երգել (տեսանյութ)
122008.03.2025, 15:36Համերգի ժամանակ Ռազմիկ Ամյանն ընկել է բեմից (տեսանյութ)
130108.03.2025, 12:24«Մեր օրինախախտ հարևանները 6 երգ են ջնջել իմ յութուբյան ալիքից»․ Էրիկ Կարապետյան
135206.03.2025, 17:06«Իմ «ոչ ավել, ոչ պակաս» երգը ռուսական ալիքի եթերում ներկայացվել է որպես ադրբեջանական»․ Էրիկ Կարապետյան (տեսանյութ)